Zoznamka Take Me Out opäť odštartovala svoju sobotňajšiu šou, a tak si ďalších päť pánov malo možnosť vybrať z 30 šeliem svoju vyvolenú. Počas večera došlo k pár krutým momentom a jedným z nich bol nepochybne aj Jakubov nářez dievčatám.

Moderátorská dvojica dodáva zoznamke Take Me Out nepochybne ten správny šmrnc a bez dvojzmyselných a vtipných hlášok Juniora i Jakuba Prachařa si túto šou len ťažko dokážeme predstaviť. Ani dnes sa český moderátor nenechal zahanbiť a pri jednom zo súťažiacich pánov poriadne “vybuchol”. Keď si totiž žiadna z dievčat nevybrala staršieho zabezpečeného chlapa, ktorý vie, čo chce, vybuchol moderátor s vtipným príhovorom.

“Intelektuál a vinař je vám pravdepodobne málo.. nevíte, co chcete, to je váš problém. Vybíráte, vybíráte a najednou nic,” rozohnil sa Jakub Prachař. “Ako by mal vyzerať? Jedna chce s jednou nohou, další s 3 nohami, ďalší vadí, že je tá noha príliš dlhá. Brejlatého, ten má moc velký brejle. Aby četl a zas on čte, se se mnou nebaví. Já jdu pryč, to nemá smysl todleto, dejte mi pokoj!” zaklincoval svoj vtipný monológ Jakub za búrlivého potlesku a smiechu dievčat aj divákov. Moderátorovi musíme dať tak trošku za pravdu, my dievčatá totiž občas presne nevieme, čo chceme, ale musíme to mať okamžite! :)

Zdroj | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk