Životná púť speváčky Jennifer Lopez pripomína scenár ako z čarovnej rozprávky. Kým na začiatku stálo neľahké detstvo, komplikované vzťahy s príbuznými či miestami až existenčné problémy, v závere sa kráska teší z mimoriadne plodnej speváckej a hereckej kariéry. Okrem astronomického bohatstva sa obľúbenej interpretke podarilo dosiahnuť aj iné úspechy, keďže v osobnom živote je predovšetkým matkou rozkošných dvojčiat.

Napriek tomu, že slávnej ikone J.Lo stroskotali až tri manželstvá, na lásku rozhodne nezanevrela, keďže si momentálne užíva harmonický partnerský zväzok po boku bejzbalového hráča Alexa Rodrigueza.

Jennifer Lopez Alex Rodriguez

Atraktívna 50-tnička si z predchádzajúceho vzťahu odniesla dvojčatá Emmu a Maximiliana Davida, z ktorých rastú podarení teenageri. S výchovou ratolestí sú spojené hodiny venovania sa nielen povinnostiam, ale i radostiam, na čo si extrémne vyťažená hollywoodska hviezda vždy nachádza dostatok času.

Jennifer si plne uvedomuje, že čas sa zastaviť nedá – pred trčaním v štúdiu sa preto snaží uprednostňovať práve svoje milované deti. Vzorná mamina sa rozhodla na chvíľu odhodiť pracovné povinnosti na vedľajšiu koľaj, aby si mohla s dospievajúcimi potomkami dopriať voľné chvíľky v posteli, vyplnené domácimi úlohami či túlením sa. Krásna snímka zo súkromia úspešnej latino divy si za jediný deň získala viac ako milión a pol lajkov – aj toto je druhá stránka svetoznámej hviezdy, akú bežne na pódiu nepredvádza.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jennifer lopez deti

Zdroj|Foto: Instagram/jlo