Jasmina Alagič je už niekoľko rokov súčasťou televízie FashionTV, a tak je jasné, že je vášnivou milovníčkou módy a dizajnu. Aj rodinný domček, v ktorom žije spolu s manželom Patrikom Vrbovským a synčekom Sanelom, je doslova ako z katalógu. Jedna z jeho izieb prešla nedávno prerábkou a výsledok je naozaj famózny!

Obľúbená influencerka a moderátorka spojila príjemné s užitočným, keď sa novú reláciu FASHION DESIGN rozhodla odštartovať rovno u seba doma. Skúsení profíci tak vzali do parády hosťovskú izbu manželov Vrbovských, ktorú premenili na dokonalú pastvu pre oči. Niet divu, že o vynovenej miestnosti Jasmina prezradila samé superlatívy.

jasmina rytmus sanel

,,Krásny večer, priatelia, zdravím Vás z mojej obľúbenej izby v našom dome. Áno, je to hosťovská a v živote by mi nenapadlo, že práve toto bude to miesto, kde budem chodiť a tráviť čas najradšej,” známa kráska pozdravila svojich fanúšikov na Instagrame v spoločnosti Simi, ktorá sa okrem iného postarala o detaily, hrajúce smaragdovo-hnedo-zlatou farbou.

 ,,A vďaka úžasným maličkostiam sa dookážu udiať naozaj veľké veci,” pochvaľuje si populárna mamička. Premenou spálne a jednotlivými doplnkami sa môžete pokochať na nasledujúcich fotografiách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pred prerábkou

Po prerábke

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, fashiontvcs