Fanúšikov seriálu Oteckovia postretla smutná správa. Po viac ako štyroch rokoch obľúbené príbehy končia, čo zaskočilo nielen divákov, ale i samotných hercov. Jedna z najmladších hrdiniek Izabelka Gavorníková tomu nemôžu uveriť.

Izabelka bola súčasťou Oteckov od úplného začiatku. Srdcia Slovákov si získala ako roztomilá a zároveň prefíkaná Viki Bobulová, mladšia dcéra Mareka (Vlado Kobielsky) a Tamary (Zuzana Mauréry) Bobulovcov. Nadaná herečka priznala, že seriál pre ňu predstavoval druhý domov.

,,Včera som sa dozvedela, že mi zostáva už len 1 nakrúcací deň a ja som nevedela uveriť a zrazu sa mi 5 rokov prebehlo pred očami,“ napísala školáčka. Izabelka uviedla, že si najprv myslela, že sa v novom prostredí bude cítiť zahanbene, no opak sa stal pravdou a z celého tímu sa hneď stala jedna veľká rodina.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Štáb, herci a všetci, čo tam sú, mám veľmi rada. Našla som si tam od začiatku mojich veľmi blízkych ľudí, s ktorými mám veľmi veľa zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnem, takisto ako na to, že som sa dostala do takéhoto seriálu plného úžasných ľudí. Ďakujem všetkým, čo ma doteraz podporujú a sú pri mne. ĎAKUJEM VŠETKÝM ZA NEUVERITEĽNÝ SEN, Z KTORÉHO SOM SA EŠTE NEZOBUDILA,“ vyznala sa z pocitov Izi. Svoje dojímavé slová podčiarka i emotívnym videom, v ktorom fanúšikom poskytla zostrih zaujímavých momentov z natáčania. Pri sledovaní detičiek s ich televíznymi blízkymi možno nejednej z vás vybehne i slzička…

Izabelkino video nájdete — TU —