Ivanka a Marián Gáborikovci majú za sebou rušnú, no za to najdôležitejšiu noc života, ktorý u oboch dostal nový zmysel. Len niekoľko hodín sú totiž manželia aj hrdými rodičmi svojho prvého dieťatka, pričom prvý rodinný záber už stihli ukázať fanúšikom na Instagrame.

Jedna z najkrajších žien slovenského šoubiznisu sa zaradila k dámam, ktoré na začiatku svojho tehotenstva ani netušili, že im o pár mesiacov život skomplikuje pandémia. Ivanka Gáborík sa však situáciu snažila zvládať s úsmevom a do poslednej chvíle si ešte užívala prírodu či vychádzky za zmrzlinou.

Aktuálne sa už ale manželka známeho hokejistu nachádza v trenčianskej nemocnici, kde sa krátko po polnoci ich malý zázrak vypýtal na svet. Pár hodín po pôrode sa krásna tanečnica pochválila aj prvou snímkou, na ktorej jej okrem milovanej polovičky robí spoločnosť práve malilinká dcérka, pýšiaca sa netradičným, no za to veľmi pekným menom Bella. ,,Najkrajší pocit na svete! Bella,” znie stručný, avšak výstižný popis pri nádhernej rodinnej fotografii. Pozrite sa, akí sú spolu utešení! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/iversanns