Je tomu neuveriteľných šesť rokov, čo sa Marián Gáborík odhodlal a oslovil krásnu tanečnicu Ivanu Surovcovú, s ktorou v piatok 14.7.2017 vstúpil do stavu manželského. Dvojica, ktorá sa zasnúbila vo februári tohto roka na kubánskej pláži, si konečne povedala svoje životné áno a za doprovodu svojich najbližších si užili veľkolepú svadobnú veselicu v kaštieli v Tomášove neďaleko Bratislavy.

Čakali sme, čakali a konečne sa dočkali! Gáboríkovci, ktorí uzatvorili manželstvo iba pred pár hodinami, nezverejňovali v prvých momentoch po svadbe žiadne fotografie. Po prvej snímke šťastných novomanželov však celosvetovo úspešný hokejista zverejnil ďalšiu snímku, ktorá zobrazuje šťastný pár a taktiež ich dokonalé svadobné outfity. Nuž, vážení, boli ste skutočne krásni!

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)