Manželom Gáboríkovcom sa obrátil koncom mája celý život naruby, keď doň vstúpila bezbranná princeznička Bella. Ivanka tak ako správna starostlivá mamina odložila pracovné povinnosti načas bokom a svoj poklad si pred svetom striktne chráni. Hrdý tatko je naopak v tomto smere o niečo benevolentnejší a fanúšikov teší čoraz smelšími snímkami s bábätkom.

Ivana s Mariánom tvoria jeden z najidylickejších párov v rámci slovenského šoubiznisu. Atraktiívni partneri sa po rokoch spolužitia rozhodli spečatiť lásku splodením potomka, ktorý perfektne doladil priam ukážkovú rodinnú harmóniu.

Gáborík

Hviezdny hokejista, pôsobiaci v najvyššej lige NHL, si spoločne so svojimi dievčatami užíva letnú dovolenku pri vode, odkiaľ posiela priaznivcom nádherné pozdravy. A kým tanečnica sa drží zásady neodhaľovania tváričky milovaného anjelika, jej manžel sa predsa len túži dcérkou verejne popýšiť.

Marián Gáborík predstavil Bellu nielen, keď si s ňou zapózoval počas čľupkania sa v bazéne, ale aj spokojne oddychujúc na kresle. Tak čo, na koho sa podľa vás rozkošné bábätko podobá?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/mgaborik12 | Foto: Instagram/mgaborik12, iversanns