Nie je ničím nezvyčajným, že influenceri propagujú i produkty, ktorých cena sa dokáže vyšplhať na poriadne mastnú sumu. A hoci sa krásky z internetu často ukazujú v luxusných kúskoch, Ivana Gáborík svojou spoluprácou šliapla vedľa. 

Známa blondínka na Instagrame zverejnila snímku s dcérkou Bellou, kde majú rovnaké rozkošné ružové outfity. ,,Aj keď nie som úplne matchy mamička, priznávam, že tieto “mini me” verzie oblečenia majú občas niečo do seba,“ napísala Ivanka, ktorá uviedla, že ich oblečenie je z kvalitného kašmíru. 

ivana gaborik

Keďže bývalá tanečnica uviedla aj obchod, odkiaľ slovenský nadčasový kúsok má, niektorí sledovatelia zisťovali, koľko by taká súprava mohla stáť. A, veru, nestačili sa diviť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Komplet z príjemného hrejivého materiálu pre dospelú osobu je ocenený na 499 eur. V prípade úboru pre dieťa by ste zaplatili 220 eur, čo príde ľuďom priveľa. Takéto výstrelky si vraj bežní smrteľníci dovoliť nemôžu, i keď by radi podporili slovenskú módu a dopriali si. Reakcie vytočených žien a odpovede Ivany Gáborík nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/iversanns, sopht.sk