Ivana a Marián Gáborikovci spoločne so svojou dcérkou Bellou žijú v luxusnej vile v Trenčíne, avšak atraktívna blondína disponuje aj vlastným priestorom v študentskom byte, ktorý zdieľa s bratom. Atypická prechodná izba pod schodiskom hneď pri vchode sa stala výzvou i pre dizajnérku. 

Bytová dizajnérka Simona, ktorú si Ivana Gáborík prizvala na premenu malého priestoru v byte, je pre blondínku ostrieľanou istotou, keďže sa už spolu pustili aj do spálne v študentskom hniezde. S prácou špecialistky bola manželka známeho hokejistu spokojná natoľko, že jej prenechala opäť voľnú ruku.

,,Tentokrát to bol ťažší oriešok, pretože priestor je veľmi atypický. Niečo medzi obývačkou, chodbou… pomerne úzky priestor, ktorý je situovaný pod schodmi,” 34-ročná kráska napísala na sociálnych sieťach k snímkam z premeny, kde vidieť neuveriteľný progres, pričom obrovskú rolu zohrali doplnky.

Predtým sa v menšom priestore pod schodiskom nachádzal už na pohľad nepohodlný gauč a koberec. Hnedú pohovku Simonka zamenila za tyrkysovú sedačku pre dvoch, ktorá zároveň s doplnkami, ako vázy, stolíky, obraz či lampa, zmenili vstupnú miestnosť na izbu, kde sa človek počas dňa určite rád zastaví a vychutná šálku dobrej kávy. A keďže študentský byt nedisponuje obývačkou, dizajnérska rekonštrukcia bola určite správnou voľbou. Uznajte sami!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pred:

Po:

Foto/Zdroj: Instagram/iversanns, YouTube – Bonami