Ivana Gáborík sa na Slovensku preslávila ako tanečnica, ktorá sprevádzala celebrity na parkete šou Let’s Dance. Odvtedy už pretieklo veľa vody a atraktívna blondínka sa medzičasom stala manželkou, maminou a aj módnou ikonou. Jej najnovšiu vychytávku by však niektoré ženy radšej nechali ležať v obchode.

Pri pohľade na 35-ročnú Ivanu Gáborík niet žiadnych pochýb o tom, že patrí medzi najočaruúcejšie a najštýlovejšie Slovenky. Aj preto má prirodzená kráska na Instagrame takmer 180-tisíc fanúšikov, pre ktorých je veľkou inšpiráciou, či už čo sa týka zdravého životného štýlu, rodinného života, starostlivosti o dcérku Bellu a v neposlednom rade módy.

Ivanka vo svojom šatníku a botníku preferuje skôr ležérnejšie kúsky, ktoré sú pohodlné a zároveň pôsobia elegantným dojmom. Jej najnovší úlovok však pochádza z kategórie tých extravagantnejších. Manželka hokejistu Mariána Gáboríka sa na sociálnej sieti pochválila nebíčkovo-modrými sandálkami, na ktorých by nebolo nič zvláštne, keby neboli chlpaté a navyše na tenulinkom opätku.

,,Netreba niekedy kupovať veci, len preto, že je to trendy a majú to všetci. Za mňa toto otras… už len čakám, kedy spravia kroksy na opätku – ak to ešte nie je,“ napísala istá fanúšička, ktorej názor zdieľali viaceré dámy. ,,Krásne topánky k ženám patria, toto chlpaté čudo, to vyzerá všelijako len nie pekne,“ myslí si ďalšia. Fitnesska Zora Czoborová by naopak takéto nevšedné „papučky“ na ihličkách, aké sa v slovenských uliciach často nevidia, u seba rada uvítala. A čo vy? Odpoveď nám môžete zanechať v komentároch na Facebooku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/iversanns