14. júl je pre manželov Gáborikovcov jedným z najdôležitejších dátumov. V tento deň si totiž v roku 2017 sľúbili celoživotnú lásku a vernosť. Dnes si tak dvojica propomína štvrté výročie.

Presne pred štyrmi rokmi prežívala Ivanka a Marián určite veľký stres, ale aj nesmiernu radosť z toho, že svoj vzťah posunuli do manželského zväzku. Zaľúbenci si za prítmnosti 130 hostí povedali áno v areáli romantického a zároveň luxusného kaštieľa v Tomášove.

,,”Milovať neznamená hľadieť jeden na druhého, ale pozerať jedným smerom, “ tento výstižný citát od Antoinea de Saint-Exupéryho použila polovička bývalého hokejistu v príspevku, v ktorom sa spomienkami vrátila na svoju svadbu.

,,Vďačná za lásku, porozumenie… Vďačná za spoločnú cestu, po ktorej už štvrtý rok kráčame bok po boku za tým našim vytýčeným cieľom… Vďačná, že SI a že SME rodina,” z pocitov sa vyznala mamička ročnej Bely, ktorá k slovám priložila i jeden svadobný záber. Na ňom možno vidieť, aký mala Ivanka vo svoj veľký deň nádherný závoj. Treba však uznať, že obaja novomanželia vyzerali prekrásne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/iversanns, mgaborik12