Pre manželov Ivanu a Mariána Gáborikovcov sa minulý rok niesol v znamení privítania rodičovstva. Atraktívna tanečnica 20. mája priviedla na svet krásnu dcérku menom Bella, ktorá robí mamine aj ocinovi denno-denne obrovskú radosť. Avšak manželka bývalého hokejistu teraz ohlasuje problém. 

O ťažkosti, ktoré Ivana Gáborík aktuálne prežíva, sa rozhodla podeliť s fanúšikmi na sociálnych sieťach. ,,Dnes bol ten z náročnejších dní. Nie preto, že som skoro vstávala, alebo, že Bella bola každú hodinu a pol hore, alebo že vyžadovala moju pozornosť na 100%. To je taká normálka,” opisuje svoj deň maminy v plnom nasadení influencerka a ďalej priznáva nepríjemnosti.

,,Dnes popritom všetkom som musela riešiť teplú sprchu, nahrievanie lampou, lebo bolesť bola veľká. Veď viete, o čom hovorím. A kapustný list som doma nemala. Krásny to sviatočný deň,” aj podľa týchto stručných indícii dokázali mamičky hneď uhádnuť, čo podnikateľku trápi. Osem mesiacov po pôrode Ivanu stretli bolesti prsníka, ktorý môže byť zapálený. Dámy sa pod instagramovým príspevkom túto neľahkú situáciu bez váhania rozhodli hromadne riešiť rôznym radami, či už tradičnejšími alebo menej bežnými.

,,Keď som tento problém mala, tiež  som skúšala všetko možné, no nič nepomohlo. Nakoniec, ani neviem, ako mi to napadlo, som si na boľavé miesto (hrčku) priložila mužov elektrický holiaci strojček,” radí fanúšička. ,,Tvaroh mi pomohol tiež. Vytiahne zápal. Na druhý deň som si kúpila kapustný list,” ozvala sa ďalšia, pričom na Ivankinom profile sa objavili desiatky nápomocných komentárov. Dúfame, že tak blondínka čoskoro svoje starosti vyrieši.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/iversanns