Jedna z najznámejších slovenských tanečníc Ivana Gáborík sa už viac ako mesiac raduje zo svojej prvorodenej dcérky Bellky. Krátko po jej príchode na svet sa kráska neštítila priznať, že na konci tehotenstva vážila o 18 kíl viac než pred ním. Pri pohľade na atraktívnu maminu je ale jasné, že kilečká idú dole rýchlejšie, než možno čakala. Mnohé dámy sú tak určite zvedavé, aký je Ivankin recept na chudnutie.

 ,,V jedle som sa neobmedzovala, ale stále som sa snažila o vyváženú stravu, hlavne pri hlavných jedlách… no a sladké netreba komentovať,” Ivana Gáborík sa krátko po pôrode zdôverila fanúšikom, kedy zároveň priznala, že počas tehotenstva pribrala 18 kíl.

Ivana Gáborík bruško

Aktuálne má už manželka Mariána Gáboríka za sebou šestonedelie, čo je obdobie, kedy sa novopečeným mamičkám regeneruje telo po pôrode. Väčšina dám ho preto považuje za nesmierne náročné. Nie je teda divu, že sa príťažlivá blondínka o svoju radosť z jeho konca podelila aj s fanúšikmi na Instagrame.

Marián a Ivana Gáborik s dcérou

,,Ani si nedokážete predstaviť, ako sa opäť teším na cvičenie, na ten nával endorfínov,” uviedla Ivanka, ktorá sa pochválila, že sa jej za posledné týždne podarilo zhodiť parádne štyri kilogramy. Za ukážkovým chudnutím ale stojí prísnejší režim – strava päťkrát denne a žiadne čokolády či ňou tak milované keksíky.

Sladkého sa však Bellina mamina nevzdala úplne, veľmi rada si totiž dopraje domáce koláče od mamy, babky či svokry. ,,Ešte mám pár kg navyše oproti pôvodnej váhe. Ale cítim sa super, mám pestrú stravu, veľa energie na Bellu,” vyjadrila sa Ivanka, ktorá môže byť skvelou motiváciou nielen pre ženy, bojujúcimi s popôrodnými kilami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ivana gaborik postava

Zdroj/Foto: Instagram//iversanns