Pred dvomi mesiacmi sa Ivane Gáborík otočil život naruby, keď priviedla na svet vytúženú dcérku Bellu. Už krátko po pôrode bolo zjavné, že sa známa tanečnica za svoje krivky hanbiť nemusí, avšak pohľad na jej bruško doslova vyráža dych.

Ivana Gáborík sa netají tým, že počas tehotenstva pribrala 18 kíl. Koncom júna sa však šťastím bez seba na Instagrame pochválila, že má za sebou náročné šestonedelie, a tak sa môže konečne vrhnúť do cvičenia. ,,Ešte mám pár kg navyše oproti pôvodnej váhe. Ale cítim sa super, mám pestrú stravu, veľa energie na Bellu,” vyjadrila sa v tom čase Ivanka, ktorej sa za posledné dni zrejme opäť podarilo o čosi schudnúť.

Ivana Gáborík bruško

Dôkazom, že práca na postavičke ako lusk ide blondínke ako po masle, je jej fotografia, na ktorej sa predviedla v dvojdielnych plavkách. ,,Rodina je unikátny dar, musíme si ju vážiť a oceňovať aj napriek tomu, že vás niekedy privádza do šialenstva. Tak ako veľmi vás vedia rozčúliť, títo ľudia vás poznajú najlepšie a milujú vás najviac,” uviedla k spomínanému záberu manželka hokejistu Mariána Gáboríka.

Aj keď posolstvo snímky zo záhrady, na ktorej Ivanke robí spoločnosť jej starší brat a, samozrejme, maličká Bella, tkvie v niečom inom, pri pohľade na danú momentku určite každému padnú oči na mamičkino telo. Nielenže známa kráska vyzerá dva mesiace po pôrode naozaj božsky, ale na jej brušku nie sú absolútne žiadne stopy po tom, že v ňom ešte nedávno býval človiečik.

Ivanku v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Gáborík

Zdroj/Foto: Instagram/iversanns