Ivana Christová patrí medzi známe tváre nášho šoubiznisu už od roku 1989. Počas dlhej kariéry vyskúšala viacero umeleckých projektov, no žiaden z nich sa nezapísal do histórie Slovenska ako úspešný. Avšak istotou stále ostáva, že dvojnásobná kráľovná krásy z východu je nádherná a hlavne dobrá duša. Dokáže teda ľudí niečím štvať?

Brunetka sa u nás preslávila najmä ako historicky prvá novodobá Miss Československa z roku 1989, načo pôvab žien zo svojej domoviny reprezentovala aj na medzinárodnej úrovni, odkiaľ vyšla ako víťazka Maja Internacional. To odštartovalo jej neuveriteľnú kariéru – vďaka kráse a charizme sa Ivana Christová stala tvárou mnohých kozmetických značiek a zdobila titulky popredných módnych časopisov.

Po úspechu v móde sa pokúsila rodáčka z Prešova presadiť aj vo filmovom a hudobnom priemysle, kde na vzdory jej talentu nešlo o nič fenomenálne. Naozajstným odborom, v ktorom sa Ivana napokon našla, je podnikanie pod jej značkou umeleckej agentúry Orin Art s.r.o. – to ide ruka v ruke s charitatívnymi činnosťami, za čo si Ivanka v roku 2012 vyslúžila nomináciu na Slovensku roka. Aktuálne už viac ako dekádu úzko spolupracuje so známou značkou Mary Kay.

Nedávno si východniarka obnovila na Facebooku svoju profilovú fotku, na ktorej pózuje so širokým úsmevom a rúžom v ruke odetá v bielej košeli. Pri pohľade na ňu tak musela jedna z dám v komentároch vyjadriť pravé pocity.

,,Ivana, už ma naozaj, ale naozaj dlhodobo štveš, jak furt dobre vyzeráš. Jakú fotku dáš, furt dobrá! Ale dávaj moja najkrajšia naďalej. K blížiacim sa narodeninám ti želám veľa dobrého, zdravíčka, ale aj šťastíčka, lásočky a pokoj v duši,” úprimne napísala istá Alina. Slová tejto ženy sú však veľmi trefné, nakoľko sa nedá poprieť, žeby to Ivanke aj tesne pred päťdesiatkou náramne nepristalo. Je jednoducho stále nádherná!

Foto/Zdroj: Facebook/Ivana Christova