Pred pár týždňami ostali skalní fanúšikovia Ivana Táslera v poriadnom šoku. Populárny spevák bol pristihnutý na romantickej prechádzke po boku atraktívnej brunetky, pričom bolo jasné, že nejde len o kamarátstvo. Ženatý frontman kapely I.M.T. Smile ale zachádza ešte ďalej a spoločnosť mladej milenky si už naplno užíva.

Tásler s manželkou Aničkou sa zosobášili pred siedmimi rokmi. Zdá sa ale, že povestný siedmy rok bol pre dvojicu krízový až natoľko, že sa rozhodla kráčať ďalej životom oddelene. Po odtajnení mimomanželského pomeru Ivana s vizážistkou Denisou tak zo súkromia dlhoročných partnerov praskli tajomstvá, o akých takmer nikto netušil.

tásler

Anička Táslerová nečakane priznala pretrvávajúce problémy vo vzťahu, v dôsledku čoho sa známy spevák zahľadel do neprehliadnuteľnej make-up artistky. 25-ročná Denisa Verná si vraj srdce úspešného umelca získala na svadbe Jána Ďurovčíka, kde medzi obidvomi hlavnými aktérmi prebleskla priam magická iskra.

Vývoj románika mal odvtedy veľmi rýchly spád – čerstvý párik stihol absolvovať spoločné výlety či prechádzky, a najnovšie sa dokonca nebráni ani zamilovaným pózam. Vôbec prvú spoločnú fotografiu nedávno zverejnila samotná Denisa – láskyplný záber, kde si hrdličky vymieňajú zaľúbené pohľady a úsmevy v prostredí rozprávkového bojnického zámku naznačuje, že Ivan to s novou priateľkou myslí naozaj vážne a rozvod je už tým pádom na spadnutie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ivan tásler milenka

Zdroj: Instagram/denisaverna | Foto: Instagram/denisaverna, annatasler, newmodelradio