Lucia a Ivan, ktorých spojila šou Svadba na prvý pohľad, patria aktuálne k najpreberanejším témam slovenského národa. To, či ich manželstvo stále pretrváva, zatiaľ nevedno – isté je len to, že má brunetka na podnikateľa ťažké srdce, čo ju dohnalo k ostrému vyjadreniu.

Vzťahy medzi televíznymi manželmi Ivanom a Luciou sú dosť vyhrotené, pod čo sa podpísala najmä kráskina minulosť a kolaudačná párty, po ktorej novopečená nevesta skončila polonahá, ležiac na gauči s cudzím mužom. Po niekoľkých spoločných dňoch tak ženích svoju vyvolený označil za sociopatku.

,„V tomto nemôžem ďalej pokračovať, ťahať to. Nemá to význam, iba by som sa sám trápil. Takže ja tento vzťah, toto takzvané partnerstvo, končím,“ vyjadril sa na kameru 39-ročný sympaťák. A hoci budú jeho slová odvysielané v televízii až vo štvrtok večer, Markíza už na svojom webe ponúkla priaznivcom šou krátke video – pozrieť si ho môžete — TU —, ktoré sa dostalo aj k Lucii.

Inštruktorku baby plávania jej muž, pochopiteľne, vôbec nepotešil. Prostredníctvom Instagrame mu preto nezostala nič dlžná a verejne mu poslala poriadne štipľavý odkaz. ,,Takže po novom som sociopat. Ivan, Ivan, že to zrovna ty povieš, čo ťa v reáli nemajú ľudia radi,” Lucka odkázala svojej “láske”, pričom doložila aj troch vyrehotaných smajlíkov.

Okrem toho sa televízna hviezdička stroho vyjadrila na otázky typu, či sa účastníci programu riadia scenárom. ,,Hmmm,” zneli jej odpovede, naznačujúce, že na úvahách divákov bude zrejme kus pravdy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ZdrojFoto: Instagram/lusyna.bejbina, YouTube