Šou Svadba na prvý pohľad sa pomaličky blíži do svojho konca, pred ktorým ešte prebehlo spoločné stretnutie všetkých troch manželských párov. Namiesto pokojnej a priateľskej atmosféry sa ale večera niesla vo veľkom napätí, o čo sa postaral 39-ročný podnikateľ Ivan.  Partnerku Luciu totiž neváhal pred všetkými poriadne zhadzovať!

Kým Ľubo a Júlia zažehnali všetky hriechy a pôsobia naozaj harmonicky, bezprostredná dvojica Stano a Gabika sú na tom ešte lepšie – pri pohľade na nich by si človek myslel, že spolu fungujú už nejeden rok. Horšie je však na tom posledný pár Ivan a Lucia, ktorí neustále zdolávajú nejaké prekážky.

Všetci traja manželia sa v predposlednej časti stretli na spoločnej večeri, kde si mali navzájom vymeniť skúsenosti a postrehy z uplynulých dní, strávených po bo boku neznémeho partnera. Úsmevy na tvárach prítomných ale zamrzli vždy, keď Ivan otvoril ústa – každým svojím slovom totiž útočil na Luciu, ktorú sa snažil strápniť.

Po tom, ako Stano s vtipom utrúsil, že u nich chcela prespať kamarátka z Kyjeva, jeho starší kolega zaťal priamo do živého. ,,Aj u nás niekto prespal, že?” čím narážal na nedávnu kolaudáciu, kedy našiel plavovlásku polonahú ležať v obývačke vedľa jej kamaráta. Otvorené ústa a vypleštené oči Júlie a Ľuba naznačovali, že ich Ivan svojím vyjadrením nemálo šokoval. Lucia však manželovi úder vrátila, keď sa naňho neštítila bonznúť, že jej liezol do telefónu, čím sa postarala o ďalší údiv v tvárach prítomných.

,,Taká som naplnená negatívnou energiou po tomto večeri, že už sa teším domov. Fakt, dneska to preháňaš Ivan, strašne to preháňaš,” inštruktorka baby plávania prehovorila pred všetkými k svojmu mužovi, pričom následne sa dievčatám pri “fajč pauze” posťažovala, že ju za všetko zhadzuje.

,,Je škoda, že sa tá večera takto zvrhla. Pri konci už ten Ivan ani nereagoval na tú našu srandu, bol taký nahnevanejší, že to nebol ten Ivan zo začiatku večere. Takže je škoda, že sme to neudržali v tom zábavnom duchu do konca,” konštatoval sklamaný Ľubo.

Pred samotným odchodom Ivan zadelil Lucii ďalšiu podpásovku. Keď ho Gabika vyzvala k tomu, aby im povedal o partnerke niečo pekné, nenachádzal slov. ,,Neviem, teraz ma nenapadá,” odvetil stroho, po čom smutná kráska vyriekla, že je čas odísť. Každý z nich sa tak pobral svojím smerom, pričom pred nocou, po ktorej sa má rozhodnúť, či spolu ostanú, sa ani nerozlúčili. Ako to napokon medzi Ivanom a Luciou dopadne, sa dozvieme budúci štvrtok v poslednej časti Svadba na prvý pohľad.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Spoločnú večeru si môžete pozrieť od 40. minúty

 Zdroj/Foto: Markíza.sk