Začiatkom roka kraľoval na obrazovkách televízie Markíza kontroverzný program s názvom Svadba na prvý pohľad, kde si ultra rýchle spolužitie odskúšali tri na slepo zosobášené páry. Asi najbúrlivejší vzťah sa vytvoril medzi Ivanom a Luciou, za čo mohla nielen nevestina ponurá minulosť, ale tiež jej nedostupnosť. Dva roky po skončení šou si bývalí účastníci sociálneho experimentu servítku pred ústa nedávajú a o skutočnej podobe niekdajšieho románika odhaľujú aj to, čo malo ostať skryté…

Lucia s Ivanom boli z trojice “mladomanželov” jediným párom, ktorý sa pri konečnom verdikte pri odborníkoch rozhodol vo vzájomnom zväzku ďalej nepokračovať. Počas natáčania šou totiž došlo k prepieraniu kráskinych prešľapov s užívaním návykových látok či radovánkami za peniaze, čo nebolo ani zďaleka všetko!

Ivan Lucia svadba na prvý pohlad

Ženích svoju milú jedného rána dokonca pristihol na gauči s iným mužom a vtedy zrejme došlo k najväčšiemu zlomu. Dnes sa Ivan netají tým, že do drahej polovičky sa síce bezprostredne po sobáši bezhlavo zamiloval, no napriek tomu si už vôbec nespomína, čo na nej vtedy vlastne videl. Okrem toho bývalý markizák na Instagrame počas otázok naživo prezradil i ďalšie pikošky zo zákulisia.

Nádejný adept na lásku ostal doteraz nezadaný, hoci s bývalou “manželkou” zachovával kontakt aj krátko po skončení natáčania, avšak vraj nie osobný. Ivan je s odstupom času presvedčený o tom, že Lucia slzy pri rozchode len hrala kvôli túžbe po získaní priazne publika.

Zároveň sa vyjadril, že po stretnutí s mladou modelkou body paintingu už vôbec netúži a na ich spoločné puto údajne dávno zabudol. Čo sa intímností týka, v tejto oblasti má Ivan absolútne jasno. Počas celého priebehu asistovaného manželstva nemalo medzi známou dvojicou dôjsť k žiadnemu intímnemu spojeniu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/ivanplucinsky