Najkontroverznejší televízny pár vám zrejme vôbec nemusíme predstavovať. Iva (18) a Marian (37) sa stali ostro sledovanou dvojicou verejnosti, pričom ich príbeh vyvoláva jeden rozruch za druhým. Najnovším záberom však mladá mamička dohnala ľudí k poriadnemu hnevu!

Iva a Marian sa do povedomia verejnosti dostali prostredníctvom televíznej šou Zámena manželiek, kde sa stali terčom ostrej kritiky zo strany českých i slovenských divákov. Zatiaľ čo on bol označovaný za pedofila, ona za nevyspelú a nezodpovednú matku dnes už dvoch detí.

Kontroverzná rodinka sa aj po dlhšom období od ukončenia natáčania stretáva s negatívnymi reakciami verejnosti. Dôvodom bol napríklad fakt, že Ivana odmietala prestať fajčiť počas druhého tehotenstva, za čo ju ľudia na internete doslova karhali pod čiernu zem.

Neprešla dlhá doba a Iva opäť rozprúdila ostrú debatu. Za všetko pritom môže záber, kde ukázala cumlík svojej dcérky. Keďže si viacerí okamžite všimli jeho znečistenie, kontroverznej Češke to dali poriadne vyžrať slovami, že malému dieťaťu tak špinavý a zanedbaný predmet do úst jednoducho nepatrí.

Ivana sa na dané názory ohradila slovami, že tento cumlík používa jej druhá dcéra len na spanie. Zdá sa však, že si 18-ročná mamička neskôr túto spŕšku verejných reakcií vzala k srdcu. Hoci všetky komentáre zo sociálnej siete zmazala, po pár dňoch ukázala svetu čistý cumlík.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook, YouTube