Nájsť si partnera vie byť niekedy naozaj obtiažne aj pre nás ženy. Niektoré to skúšajú všetkými možnými spôsobmi- v bare, na diskotéke, na ulici, v obchode… a, samozrejme, na internete. Inzerát mladej Slovenky sa však zmenil na poriadnu zábavu pre celú krajinu. 

Na facebookovej stránke “Priznania zlatokopiek” sa objavil príspevok od žabky, ktorá si hľadá zabezpečeného muža. “Ahoj, volám sa Isabell mam 20 r. 168 cm 58 kg, vraj sympatická dlhovlasá brunetka, a rada by som si našla zabezpečeného muža, na jednu vec, ktorú by som mu splatila jeho predstavami, a túžbami. Budem rada ak sa ozve seriózny, diskrétny a hlavne zabezpečený muž,” píše sa v inzeráte. Odpovede na seba nenechali dlho čakať. 

Každý si pod pojmom “zabezpečený” predstaví niečo iné. Jeden z komentujúcich mužov to poňal doslovne a zo zlatokopky si spravil poriadnu srandu: “Som dosť zabezpečený!! Mám bezpečnostné dvere Sherock 12bodové uzamykanie! Na oknách mreže a dom a okolie ja pod Alarmom a Kamerovým systémom! Všetko sledujem na telefóne! A serióznosť a diskrétnosť by som mohol rozdávať! Keď máš záujem píš!” Takýto odpis určite nečakala! :D

Foto: Facebook, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.