Od momentu, kedy na obrazovkách štyria farmári náhle podľahli chúťkam, ubehol už týždeň. A hoci odvážny Erik Zahorjan priznal, že išlo z jeho strany len o zbytočný omyl, v mysli jeho parťáčky Rebeky Hlavatej sa začínajú meniť kľúčové veci…

Pre sebavedomého mešťana nebolo ničím príjemným, keď sa krátko po vášnivom zážitku dozvedel o tom, že tmavovlásku z Galanty doma niekto čaká. Tento vzťah ale podľa najnovších vyjadrení 25-ročnej farmárky veľmi ideálne nepôsobí, keďže sa schyľuje k dôležitému rozhodnutiu.

Farma Rebeka

Rebeka sa v rozhovore s Ankou Fiačanovou a Monikou Šulekovou priznala, že uvažuje o rozchode. Nakopnúť ju k tomu malo najmä posteľové zblíženie s Erikom, ktoré jej vraj ukázalo smer. ,,On sa bojí toho, že spravil kravinu a ja tu náhodou stretnem niekoho iného a už mu nezdvihnem telefón,” mladá pracantka vylíčila netradičné fungovanie v jej romániku “tam vonku”.

,,Ver tomu, že keď vyjdeš z Farmy, tak si už budeš na 100 percent istá, či chceš s tým človekom ostať alebo nie. A možno ti Erik len mal pomôcť sa utvrdiť v tom, čo si už dávno mala vedieť,” Anka kamarátku vôbec nešetrila. Rebeka dala neskôr jasne najavo, že po návrate domov plánuje vo svojom živote tie najzásadnejšie veci razantne zmeniť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto|Video: Instagram/Farma.markiza, Markiza.sk