Úspešný markizácky seriál Oteckovia sa u divákov teší obrovskej obľube. Osudy štyroch mužov okorenené originálnym humorom by sa však bez pikantnejších scénok určite nezaobišli. Jeden z najväčších fešákov ale priznal, že kvôli obľúbenému programu už musel čeliť dokonca aj žiarlivosti. 

Keďže vzťahy a city hrajú v seriáli významnú rolu, hercov na obrazovkách môžeme častokrát vidieť v nežných či priam vášnivých pózach. Jedným z najsledovanejších párikov sa stali bezpochyby Tomáš s Lindou, ktorí už počas natáčania absolvovali nejeden spoločný intímny záber.

Oteckovia

Takéto záležitosti však pre priateľky známych hercov vôbec nemusia byť ľahko stráviteľné. Svoje o tom vie aj ženský idol Marek Fašiang, ktorý v rozhovore pre Nový čas odhalil, s akými reakciami sa pri sledovaní hraných bozkov stretáva u priateľky Terezky. “V tom momente sa odoberá do kuchyne a začne niečo upratovať alebo variť,” prezradil seriálový Tomáš, na čo ho mladá kráska vzápätí doplnila. “To vyzerá asi tak, že on je nalepený na telke, a ja sa teda stránim tak trošku do boku. Akože pozriem si to, ale len s prižmúreným okom,” dodala.

Žiarlivostné maniére sa ale neobjavili len u zamilovanej brunetky. Fašiang totiž priznal, že aj on sám má problém prijať niektoré skutočnosti, nakoľko jeho drahá polovička sa pred časom túžila zúčastniť castingu do Oteckov. “Dostala odo mňa už zákaz účinkovať. Strašne chcela ísť na casting robiť Alexovi priateľku, ale to som zatrhol,” prekvapil známy herec. Sympatická dvojica očividne na náhodu nič nenecháva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

marek fasiang

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, Marekfasiang