Nezisková organizácia PETA sa angažuje za práva zvierat naozaj pikantným spôsobom. Svoju činnosť a filozofiu v reklamách prezentuje odvážne a práve vďaka tomu sa dostane do povedomia ľudí. Či sú tieto reklamy sexy a vtipné alebo až príliš prehnané posúďte sami.

Slogan ,,Pety“ znie: „Zvieratá nie sú na jedenie, naše obliekanie, experimentovanie alebo používanie na zábavu.“ To sa snažia ukázať aj v reklamných spotoch, no idú na to sexy spôsobom. Okrem bilbordov vytvárajú aj reklamné spoty pre televízie. Často sa v nich objavujú aj známe herečky, speváčky či iné osobnosti verejného diania, ako napríklad Pink, Pamela Anderson či beatlesák Paul McCartney. My sme pre vás vybrali tri najlepšie a najerotickejšie reklamy, prostredníctvom ktorých sa snažila organizácia zastaviť násilie na zvieratách. Tak čo, tiež by ste bojovali za práva zvierať takýmto spôsobom?

V prvom spote si dievčatá užívajú hrátky so zeleninou. Cieľom reklamy je poukázať na tvrdenie, že vegetariáni majú lepší pohlavný styk a týmto spôsobom motivovať divákov k vegetariánstvu.

V druhom spote sa ukázala samotná bohyňa Pamela Anderson, ktorá vystupuje ako policajtka, ktorá pri vstupe do lietadla kontroluje cestujúcich. Koža či kožušiny zo zvierat sú zakázané a tak musia ísť niekedy pasažieri „do naha“!

Posledná reklama ukazuje ako psíkovia trpia v zatvorených autách, najmú v lete. Spolu s herečkou Elisabett Canalis sa v aute poriadne zapotíte!

Foto: Pinterest

Video: Youtube