Dara Rolins čakala takmer do 50-tky, kým stretla svojho Pána Božského. Úprimnú lásku si užíva po boku bývalého futbalistu a viceprezidenta futbalového klubu Juventusu Turín Pavla Nedvěda. Šťastnej dvojici sa však niekto rozhodol hodiť pod nohy poleno.

Internetom sa aktuálne šíri rozvášnený Pavel Nedvěd vo víre tanca s tromi polonahými ženami. Jednu dokonca pri tom drží za prsia. Zo záberov je jasné, že ide o súkromnú párty, z ktorej musel poslať video do sveta niektorý z účastníkov.

Nakoľko nie je uvedené, v akom období sa žúrka konala, mnohí by si mohli myslieť, že športovec vyvádzal poza chrbát svojej priateľky Dary Rolins. Obľúbená speváčka však uviedla veci na pravú mieru a pre portál Super.cz prezradila, že ide o akciu spred dvoch rokov.

dara rolins

,,Každý máme minulosť. A tá Pavlova je v rámci jeho súkromia až nudne ukážková. No čo, tak má ako správna hviezda taktiež nejaký prúser,“ uviedla známa kráska s nadhľadom.

,,Je to minulosť a bola by som blázon, keby som to riešila viac, ako je treba. Všetci poznáme večierky, skôr je smutné, keď z toho ťažia takzvaní kamaráti, ktorí si v takýchto prípadoch užívajú na cudzí účet a potom to ešte takto zneuživajú,“ vyjadrila sa jedna z najse*y žien československého šoubiznisu. Zaláskovaná Dara všetkých uistila, že video ani jej, ani Pavlovi na dobrej nálade neubralo. ,,Milujem ho ešte viac,“ dodala na záver .

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video s Pavlom nájdete — TU —

Zdroj: Super.cz | Foto: Instagram/dara_rolins, pavelnedved11official