Virtuálny priestor sa denne napĺňa rôznymi neoverenými informáciami, ktoré sa v poslednej dobe často týkajú pandemickej situácie a očkovania proti vírusu Covid-19. Hoaxeri si najnovšie zgustli na moderátorovi televíznych novín Viktorovi Vinczem. 

Vo facebookovej skupine Pendleri v ohrození SK s 25 000 členmi sa objavil príspevok, v ktorom anonym označil Viktora za nebohého. Za všetko podľa neho môže očkovanie vakcínou Pfizer.

,,Šokujúce! Moderátor Viktor Vincze mal podľahnúť vakcíne Fajzer. Mám to priamo od známej z nemocnice na bratislavských Kramároch. Stalo sa to dnes ráno,“ tvrdil na populárnej sociálnej sieti istý Ján. Ten príbeh okorenil aj o detaily.

viktor vincze očkovanie

,,Jedinou príčinou bolo zlyhanie oboch obličiek ako PRIAMY dôsledok očkovania. A asi vás neprekvapí, že pitevná správa zmizla a, samozrejme, že moju známu pod hrozbou vyhadzovu prinútili mlčať. Samozrejme, že médiá to nikdy nepriznajú. Predpokladám, že Markíza povie, že dal výpoveď. Čo iné má spraviť? Markíza má obrovské šťastie, že ľudia, ktorým to ešte myslí, sa na ňu nedívajú. Treba to zdieľať všade a veriť, že sa to dostane aj k ovečkám. Možno sa začnú pýtať , kam sa Viktor podel a konečne im to dôjde,“ objavilo sa na internete, čo sa dostalo aj k Viktorovi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ovečky, pozdravujem vás zo záhrobia. Dnes večer za mňa Televízne noviny vysiela hologram,“ na margo bohapustých klamstiev si na Instagrame zažartoval živý a zdravý manžel Adely Vinczeovej.

Foto/Zdroj: Instagram/viktorvincze, Facebook – Pendleri v ohrození SK