Dara Rolins sa pred pár dňami so svojou dcérou Laurou vybrala za relaxom, počas ktorého si v rámci wellness pobytu spraviii pár milých spoločných záberov. Dievčatá v plavkách si od speváčkiných fanúšikov vyslúžili na Instagrame samé chvály, avšak jeden muž to totálne prepískol!

Speváčka Dara Rolins, ktorá sa po dlhšej hudobnej odmlke nedávno opäť vrátila na scénu, a to dokonca prostredníctvom dvoch noviniek Svitá a Sestry, je napriek všetkým svojím úspechom predovšetkým mamou. S dcérkou Laurou sa preto snaží tráviť čo najviac času, pričom najnovšie si dievčatá vyrazili na wellnessko.

Dara Rolins

24 tisíc lajkov

Slovenská diva je zvyknutá deliť sa o súkromie aj s fanúšikmi, preto pár snímok z pekných chvíľ strávených v spoločnosti Loly publikovala i na svojom profile. Fotkami v plavkách Dara dolsova zvalcovala Instagram, kde jej za ne venovalo srdiečko viac ako 24 tisíc ľudí. Samozrejme, sa pri nich vyskytlo aj množstvo ospevných komentárov hovoriacich o tom, aké sú baby krásne a ako im to spolu pristane. Až na jeden.

Dara Rolins

Nechutné!

Zrejme Darine a Laurine odhalené telá podnietili nemenovaného fanúšika k naozaj nemiestnemu komentáru – navyše ešte, keď sa na fotke nachádza malé dieťa.”Pekné kundy,” napísal k záberu. I keď sa slovom kunda označujú pekné ženy, podľa expertov na jazyk ide o se*uaálnu atraktivitu, čo je v spojitosti s malou Lolou naozaj nechutné. Nemyslíte?

Dara Rolins

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)