Finále Love Island je za nami, no účastníkov pikantnej reality šou si diváci budú držať v pamäti ešte dlho. Aj Gabriela a Pítr si vďaka programu získali tisíce priaznivcov a obľúbená slovenská komička Nasˇatá žena ich dokonca poctila paródiou!

Nas*tú ženu Slováci evidujú nielen ako talentovanú speváčku, ktorá svojimi prerábkami populárnych hitov baví internet, ale aj ako autorku poriadne vtipných paródií. Do jej pazúrikov sa už dostali rôzne celebrity, ako Dara Rolins, Zuzana Plačková, Dominika Cibulková či Veronika Nízlová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie si kreatívna červenovláska posvietila na obľúbenú dvojicu z Love Island a po prvýkrát do práce zatiahla aj manžela! A aby bola paródia zaujímavejšia, Nas*atá žena siahla po snímke, na ktorej sú Gabriela a Pítr iba sporo oblečení. Dianka a Matej tak celému Instagramu ukázali svoje postavičky takmer v plnej kráse. Ich romantická snímka si vyslúžila viac ako 10-tisíc lajkov, čo je vôbec navyšší počet srdiečok, aký kedy komička na sociálnej sieti získala. Avšak niet sa čomu čudovať, keď manželov uvidíte, smiech zaručene neudržíte ani vy! 😁

Paródiu na Gabrielu a Pítra nájdete — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/nas*atazena, petr_havranek