Nie všetky ženy sa po pôrode cítia nádherne a majú chuť rozdávať lásku všade navôkol. Nakoľko je ale akýmsi nepísaným pravidlom, že sa s príchodom nového života spájajú krásne veci, väčšina z nich radšej mlčí, aby ju okolie neodsúdilo. Známa moderátorka taktiež prežívala vnútorný boj.

Začiatkom februára sa z Diany Hágerovej stala dvojnásobná mamička, keď partnerovi Romanovi Juraškovi priviedla na svet synčeka Tristana. Polroka po pôrode blondínka priznáva, že sa cíti síce unavene, ale šťastne. A práve pozitívny pocit chce svojimi príspevkami zanechávať aj u fanúšikov. Chvíle, kedy jej nie je najlepšie, im preto doteraz neukazovala.

Dianka počas nahrávania podcastu MAMA a ja prvýkrát verejne prehovorila o tom, že po prvom tehotenstve zrejme trpela popôrodnou depresiou. ,,Bola to pre mňa veľká vec povedať to takto do sveta, lebo nie som ten typ, čo o sebe zdieľa absolútne všetko,“ uviedla známa kráska na Instagrame, kde sa ciitlivú tému taktiež rozhodla otvoriť. ,,S odstupom času som si povedala, že by to možno bolo fajn povedať, keďže veľa žien môže mať podobné pocity a nevedia, čo sa s nimi deje.“

Medzi komentármi na podcast sa našiel jeden, ktorý moderátorku obzvlásť zamrzel. ,,Nejaká pani/slečna napísala krásnu pasivno agresívnu reakciu typu: no jasné a na Instagrame sa celý čas tvárila, aké je všetko krásne… Takto.. Ja som aj chcela vidieť všetko krásne (lebo to je môj štandard), ale vtedy to jednoducho tak nešlo. Nedošlo mi, že je to popôrodná depresia, lebo som mala v hlave (asi z amerických filmov), že tá sa spája s odmietaním dieťatka a to som ja v žiadnom prípade nemala. Mala som stavy úzkosti, únavy, pocit, že som totálne neschopná a nič sa mi nedarí, nedokázala som sa usmiať a plakala som viac, ako som bežne zvyknutá, zdôverila sa svojim sledovateľom mamina 3-ročnej Izabelky a o 2,5 roka mladšieho Tristana.

Populárna Slovenka ženám odkazuje, aby sa o podobných problémoch nebáli hovoriť a ak je treba, aby pokojne vyhľadali odborníka. Ona za pomoc vďačí najmä svojmu okoliu vrátane maminy a partnera Romana. ,,Celým týmto chcem povedať aj to, že hoci žijeme v dobe, keď máme pocit, že vďaka soc. sieťam vieme o ľuďoch všetko, nie je to tak,“ na záver uviedla šťastná Dianka, ktorej sa po druhom pôrode psychické ťažkosti, vďakabohu, nedostavili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dihager