Každá žena chce byť krásna a obdivovaná. Ak chcete počas posledných letných dní prekvapiť (nielen) svoju lásku, dá sa to aj s týmito jednoduchými a krásnymi účesmi.

Chystáte sa stráviť zvyšok leta na nikdy nekončiacich párty, v pohodlí domova, plánujete romantickú večeru alebo idete na grilovačku medzi priateľov? Zmeňte na jeden deň svoj imidž, vyberte si z našich tipov pre perfektné vlasy a cíťte sa krásna. Veríme, že si niektorý z účesov zamilujete natoľko, že ho neskôr budete hrdo nosiť na akúkoľvek príležitosť! :)

Nezabudli sme ani na dámy s krátkymi vlasmi. Nám sa najviac páči priberaný vrkoč, ktorý si vyskúšala aj speváčka Mista. Nechajte si poradiť v tomto videu:

Našli ste si svoj účes, s ktorým vyrazíte von? My rozhodne áno!

Foto, Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)