Letné počasie je konečne tu a vy neviete, čo spraviť so svojimi vlasmi, aby vyzerali sviežo a in? Pripravili sme si pre vás skvelý TIP na trendy účes, ktorý ovládne tento rok. Podľahli mu dokonca už aj niektoré známe krásky!

Aj vy ste došli do štádia, kedy vás neutíchajúce teploty či instagramové profily úspešných influenceriek dohnali k uvažovaniu nad letnou zmenou? Pokiaľ áno a stále sa rozhodujete medzi tým, čo bude tento rok najväčším trendom, máme pre vás jasnú odpoveď.

Farebné vlasy, dlhé vrkoče či zapletené drdoly. To všetko letelo v móde pred pár mesiacmi počas minulého roka, avšak tentokrát sa do popredia dostáva hit v zmysle “v jednoduchosti je krása”. Toto leto totiž ovládnu jemné účesy so sviežim nádychom.

Zabudnite preto na dlhé vlasy a siahnite po nožničkách! In budú totiž krátke strihy len po plecia doplnené nežnými vlnami. Danému trendu už stihli podľahnúť i známe ikony, ako speváčka Dara Rolins, modelka Silvia Kucherenko či mnoho influenceriek, pričom pár z nich si môžete pozrieť ako inšpiráciu!

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská
Modelka Silvia Kucherenko
YouTuberka Martina “Moma” Horňáková
Speváčka Dara Rolins

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

YouTuberka Lucia “LucyPug” Hrušková

Páči sa vám letný trend krátkych vlasov s vlnami?

Loading ... Loading ...

Foto: Instagram/DaraRolins_vermi, Jasmina_Alagic, Official_SilviaKucherenko, MartinaHornakova, Lucypug