Ben Cristovao odštartoval svoju neuveriteľne úspešnú kariéru v roku 2009, kedy sa zviditeľnil v šou SuperStar. Hoc túto súťaž nevyhral, už dlhé roky dobýja rebríčky hitparád. Okrem toho, že je český sympaťák jeden z najpočúvanejších interpretov našej hudobnej scény, taktiež je úspešný v športe a hlavne je príkladom pre státisíce fanúšikov. Ako sa však tomuto inšpiratívnemu muzikantovi podarilo dostať sa za mreže? 

Čokoládový fešák sa netají tým, že je vegán. Do jeho jedálnička teda nepatrí žiadne mäso a ani rôzne produkty so zvieracím pôvodom. A keďže Bena sleduje na Instagrame takmer 800 000 ľudí, posolstvo ochrany zvierat, ktoré počas chovu často neuveriteľne trpia, môže odovzdať obrovskej hromade duší.

Ben Cristovao sa v spolupráci s ochrancami zvierat rozhodol ukázať podmienky, s ktorými úbohé a bezbranné stvorenia zápasia. ,,Ako som už informoval, pri informačných postoch budem vypínať komentáre. Tento problém nepotrebuje srdiečka, smutné smajlíky, ani návrhy k s*xu. Zvieratá v klietkach potrebujú hlavne tvoju pozornosť a tvoj hlas,” spevák začal svoj príhovor na sociálnych sieťach. K slovám doložil aj sériu fotiek, na ktorých sa ocitol v priestore, kde sa zvyčajne väznia spomínané zvieratá.

,,Dal som si pár hodín v simulácii ich podmienok a to s luxusom čerstvého vzduchu a denného sveta, čo nosniciam v klietkach väčšinou “nehrozí”. Nikto z vás, kto by si zažil byť jeden deň v klietke, by to tomuto zvieraťu nespravil a predsa im to svojou nečinnosťou robíme,” SuperStarista sa vyjadril k sliepkam, znášajúcim nami tak milované vajíčka, čím poukázal na problém, o ktorom doteraz mnohí nevedeli, respektíve ho ignorovali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/bennycristovao