Ak hľadáte inšpiráciu pre nový spôsob líčenia alebo návod, ako vytvoriť konkrétny typ make- upu na určitú príležitosť, poradí vám maskérka a odborníčka na líčenie, Lisa Eldridge.

V prípade, že v maľovaní sa nepatríte k tým zručnejším, nevadí, na internete môžete nájsť množstvo videí a návodov, ktoré vám s ľahkosťou pomôžu k vytúženému cieľu. Lisa natočila pre svojich odberateľov desiatky tutorialov, ktoré urobia aj zo šedej myšky krásnu Femme Fatale. Čím je taká výnimočná? Okrem toho, že spolupracovala so značkami ako Chanel alebo Lancôme, dívať sa na spôsob jej práce s make-upom je skutočným zážitkom.

Vo videách, ktoré sú tematicky zamerané, si vytvára make-up priamo pred kamerou na rôzne príležitosti, takže celú jej premenu môžete sledovať krok po kroku. Je to ako pozorovať maliara pri práci s plátnom, nakoľko jej láska k líčeniu a farbám dýcha z každej minúty jednotlivých spotov. Počas nanášania kozmetiky súčasne vysvetľuje, prečo použiť ten-ktorý produkt, odtieň či štetec, aký výsledok tým môžeme dosiahnuť a ponúkne prípadné alternatívy pre rôzne typy alebo tóny pleti.

Líčenie je pre Lisu umením, zároveň aj hrou a pri pozeraní jej videonávodov nadobudnete pocit, že je to tá najjednoduchšia a najprirodzenejšia činnosť na svete. Nebudete môcť odtrhnúť zrak od jej fascinujúcej zručnosti. Ak by ste sa chystali v najbližšom čase na obchodnú večeru, stretnutie s priateľmi alebo na rande, nechajte sa inšpirovať a skúste si vytvoriť svieži a prirodzený make up, práve pre túto príležitosť. :)

Foto: Pinterest | Video: Youtube