V uplynulej epizóde obľúbenej zábavnej šou Inkognito sa predstavil skromne pôsobiaci pán, ktorého remeslo dalo štyrom hádačom poriadne zabrať. Ani množstvo otázok ale umelcom nestačilo na to, aby dokázali odhaliť, že neznámi účinkujúci je majster Českej republiky v poledance.

Poledance, alebo ľudovo povedané tanec na tyči, je moderná aktivita, ktorá sa teší čoraz väčšej obľube. Kým v minulosti boli tieto pohyby spájané s pochybnými podnikmi, dnes sa jedná o serióznu a krásnu športovo-tanečnú disciplínu.

poledance

Málokto možno tušil, že umenie ladného vlnenia sa okolo tyče neprislúcha len nežnejšiemu pokoleniu. Na svete sa totiž nájde aj zopár odvážlivcov v mužskom rode, túžiacich do poledance vložiť kúsok drsnejšieho či siláckeho umenia.

Roman Gemrot poledance

Jedným z pánov, aktívne sa venujúcich modernej tanečnej disciplíne, je Roman Gemrot z Čiech, ktorý svoje nadanie neváhal predviesť v jojkárskej relácii Inkognito. Po zistení, že aj muž môže predviesť dokonalé vystúpenie pri tyči, neskrývali známi hádači obrovské prekvapenie. Nech sa páči, dámy, užite si vášnivý poledance v podaní obnaženého svalnáča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook/Roman Gemrot, Inkognito, Joj.sk