Kristen Stewart, v našich končinách známa hlavne ako Bella z Twilightu, sa k svojej homose*uálnej orientácii priznala už dávnejšie. Krásna herečka má momentálne po svojom boku novú nápadníčku. Podľa zahraničných médií je ňou modelka spodnej bielizne Victoria’s Secret, Stella Maxwell. 

Zamilovaná herečka sa naposledy objavila po boku Stelly Maxwell v meste Savannah v americkou štáte Georgia, kde Kristen natáčala jednu zo scénok k pripravovanému filmu. Ako sa zdá, dvojica, ktorá je spolu zatiaľ len krátko, vyzerala viac než šťastne. Informáciu o tom, že tieto dve hviezdičky tvoria pár, priniesol americký magazín People. Jeden zo zdrojov tvrdí: “Kristen randí so Stellou Maxwell. Zabávajú sa spolu.” Dvadsaťšesťročná modelka Stella Maynes Maxwell momentálne pôsobí ako modelka spodného prádla Victoria’s Secret. Hviezdna upírka donedávna randila s hudobníčkou St. Vincent, s ktorou tvorila pár od októbra. To, či ide len o mediálnu kačicu alebo reálny vzťah dievčence zatiaľ neprezradili, avšak časom sa uvidí. Za nás však chválime vkus Kristen, Stella je vážne krásna ženská!

New couple alert: #kristenstewart + @stellamaxwell. Well that was quick! Kstew's just killing it in the dating game lately lol.

A post shared by BESPOKE LGBTQ+ CULTURE & STYLE (@thatgirl.james) on

 

Don't miss the #vsfashionshow 5th Dec on #CBS 💜💙 @victoriassecret

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

 

💙 @replay #TOUCH 👖 #touchit #replaytouch #replay #replayjeans

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

Foto: Instagram, Flickr.com, wall.alphacoders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: