Rebeka Hlavatá sa svojím účinkovaním vo Farme zaradila k súťažiacim, ktorí do zabudnutia rozhodne neupadnú. Veľký podiel má na tom jej priťažlivý vzhľad s výraznými perami – tie však modrooká kráska, ako ste si zrejme domysleli, nemá odjakživa. Viete, ako Rebi vyzerala bez nich?

V súčasnosti nie je ničím výnimočným, ak majú dievčatá zväčšené pery. Takáto úprava zovňajšku sa však stretáva s rozporuplnými názormi – kým jedni sú zarytými odporcami a razia prirodzenú krásu, iní zase voči nej prechovávajú obdiv. Rebeka Hlavatá, ktorú poznáme z Farmy 12, určite veľmi dobre vie, o čom hovoríme.

Na adresu plných pier dostáva Rebi denne mnoho dotazov, pričom ľudí zaujíma, ako vlastne atraktívna exfarmárka vyzerala predtým, než podstúpila zákrok. Nedávno rodáčka z Galanty ponúkla odpoveď, keď zverejnila päť rokov starú fotografiu, na ktorej by ste ju s najväčšou pravdepodobnosťou nespoznali. Okrem toho sme na sociálnej sieti našli viacero záberov, kde markizácka hviezdička pózuje ešte ako se*y dlhovlasá čiernovláska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata, slovakgirls