Všetci fanúšikovia jednej z najúspešnejších slovenských skupín ostali v šoku. IMT Smile 20. januára zanechali na Facebooku mimoriadne smutný odkaz. Jeden z ich členov prehral boj s ťažkou chorobou.

Viacerí priaznivci IMT Smile si určite spomínajú na to, ako sa známa kapela v auguste obracala na ľudí s prosbou o pomoc pre svojho kolegu Petra Bartoníka. Mladý basgitarista bol onkologickým pacientom, ktorý potreboval krv. Teraz partia na čele s frontmanom Ivanom Táslero zdelila tú najbolestivejšiu správu.

 ,,Dnes nás bolestivo zasiahla strašne smutná správa. Náš priateľ, kamarát, basgitarista Peťo Bartoník prehral svoj boj o život vo veku 27 rokov. Je nám to nesmierne ľúto, bude nám všetkým veľmi chýbať. Myslíme na Tvojich rodičov, sestry a všetkých, ktorí Ťa mali radi tak ako my. Peťo, si skvelý chlapec a ďakujeme Ti za to, že si bol súčasťou našich životov. Spomienka na Teba nám tu ostáva aj v piesňach, ktoré si mal tak rád. Pri ich nahrávaní a koncertovaní sme spolu prežili množstvo nádherných chvíľ. Ďakujeme Ti. Odpočívaj v pokoji,“ znie odkaz IMT Smile, ktorý napísala hudobná formácia na Facebook. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj/Foto: Facebook/IMT Smile