Rok 2020 a zatiaľ aj 2021 veľa koncertov nepriniesol, hudobníci sa tak činia aspoň pri tvorbe nových skladieb. Jedno naozaj vydarené dielo sa podarilo dať dokopy obľúbenej skupine IMT Smile a nemenej populárnemu českému spevákovi Benovi Cristovaovi. Na ich duet s názvom Miesto sa zaručene namotáte!

Skalní fanúšikovia jednej z najúspešnejších slovenských kapiel si na jej sociálnych sieťach určite všimli, že IMT Smile má v talóne novú skladbu s českým miláčikom žien Benom Cristovaom. Veľký okamih, kedy páni predstavili spoločný duet, sa dostavil práve dnes.

imt smile ben cristovao

„Nápad osloviť Bena prišiel naozaj spontánne, a hneď od začiatku som vedel, že to bude fungovať, a že to takto má byť,“ na margo novinky Miesto prezradil pre Rádio Expres Ivan Tásler. ,,Cítil som určitú zodpovednosť, bola to pre mňa veľká výzva. Vedel som, že mi chlapci z IMT Smile veria a proste som si hovoril, to dáš. Daj tomu songu najviac,” o emócie z duetu sa podelil známy fešák zo šou SuperStar.

Len málokto by ste zrejme ešte donedávna povedal, že by sa Ivan a jeho parťáci mohli dať pracovne dokopy s Benom, nakoľko robia hudobníci úplne iné žánre. Ich song je tak dôkazom, že v hudbe je možné spojiť naozaj všetko – vďaka tomu vznikla chytľavá pieseň v rytmoch reggae a s osobitým rukopisom IMT Smile. To, že máme dočinenia s veľkým hitom, je jasné už po prvom vypočutí hviezdnej spolupráce, ktorá je, mimochodom, predzvesťou nového albumu pop-rockovej skupiny z Prešova.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Expres.sk | Foto: YouTube, Instagram/mreurovision2021