Pawel Kuczynski je poľský výtvarník, ktorý má na svedomí nasledujúce ilustrácie. Umelec pochádzajúci od našich severných susedov svojími dielami veľmi trefne a žiaľ aj pravdivo, poukazuje na zvrátenosť a nedostatky tejto doby. Jeho kresby sú populárne po celom svete a po zhliadnutí nasledujúcej fotogalérie, okamžite pochopíte prečo.

Pawel Kuczynski ilustrácie

Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski Pawel Kuczynski

Foto: Instagram, Pawelkuczynksi.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)