Slávna porotkyňa zo Superstar sa síce na živých finálových prenosoch speváckej šou zúčastniť plánuje, avšak úmysly jej môže preťať blížiaci sa pôrod, ktorý je už naozaj na spadnutie. Kráska má očakávaný termín príchodu prvého dieťatka stanovený na začiatok júna, preto s niektorými vecami nie je čas otáľať. Presne to si povedala spolu s partnerom Makhmudom Muradovom, keď sa ruka v ruke vybrali na profesionálne tehotenské fotenie vo dvojici.

Česká speváčka Monika Bagárová síce rastúce bruško nijak zvlášť neskrýva, no o spoločné partnerské zábery so zápasníkom MMA bola na jej profile núdza. Víkendová pohodička ale konečne priniesla to pravé osvieženie v podobe famóznych zamilovaných momentiek plných hlbokej vzájomnej lásky medzi budúcimi rodičmi.

Monika Bagárová priateľ

,,Láska, stihli sme to. Máme krásnu pamiatku a ďalší spoločný nezabudnuteľný zážitok,” sympatická tmavovláska otvorila dvere do spálne, kde poodhalila nemalý kus zo súkromia oboch známych zaľúbencov, tešiacich sa na vzácny životný prelom.

Zaľúbené pohľady, letmé dotyky či hladkanie zaguľateného bruška v hrejivom náručí – o to všetko sa krásne hrdličky podelili aj so širokou verejnosťou, za čo si vyslúžili množstvo pochvalných komentárov a desaťtisíce lajkov v priebehu jedinej hodiny od uverejnenia!

Monika Bagárová tehotná priatel

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/bagarovamonika | Foto: Instagram/bagarovamonika, streamable.com