Igor Matovič sa na sociálnych sieťach rád delí nielen o svoje politické momenty zo života. Tento raz sa pochválil blahoželaním k narodeninám jeho maminy, kedy zazdieľal ich spoločnú fotografiu – musíme uznať, že sa premiér na pani Máriu poriadne podobá!

Ako je už všetkým známe, náš premiér pochádza z Trnavy, kde ho vychovala Mária Matovičová, ktorá počas svojho života pracovala ako zdravotná sestra. Táto už na pohľad sympatická pani oslavuje narodeniny 28. júna, kedy Igor Matovič neotáľal a milé blahoželanie pre maminku postol aj na sociálne siete.

Premiér Slovenskej republiky

,,Jedna milá pani, ktorá mi život dala a veľmi veľa kvôli mne vytrpela, dnes sedemnástku mala,” napísal na svoj Facebook najmocnejší muž na Slovensku. Ku gratulácii predsedu vlády sa pripojili stovky Slovákov, ktorí tejto dáme prajú taktiež len to najlepšie.

,,Oči sú zrkadlom duše. Máte ich rovnako úprimné,” píše jedna z Matovičových sledovateliek. ,,Aká podoba! Zo srdca želáme dobré zdravie, Božie požehnanie a veľa radosti zo svojho perfektného syna,” znie ďalšia gratulácia. Na priloženom spoločnom zábere si tak mnohí všimli, že v prípade Igora Matoviča a jeho maminy jablko ďaleko od stromu rozhodne nepadlo. A my musíme len súhlasiť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Igor Matovič mama

Foto/Zdroj: Facebook/igor.matovic