Existuje len málo slovenských žien, ktoré by nepoznali meno Janko Koleník. Atraktívny herec sa preslávil mnohými seriálovými aj filmovými rolami, pričom asi najvýraznejšie vynikol v jojkárskom Paneláku alebo Zoo. Bystričan, ktorý aktuálne hviezdi v markizáckych Oteckoch ako dobrodruh Adam, včera oslávil narodeniny a na jeho torte tak pribudla ďalšia sviečka.

Ján Koleník sa na televíznych obrazovkách a divadelných doskách objavuje už dlhé roky. Aj vďaka tomu si získal silnú základňu fanúšikov, ktorí nezabudli ani na jeho sviatok. Slovenský idol sa narodil 11. novembra – a teda v deň, kedy sa traduje povestný “Martin na bielom koni”. Hoci sme sa ešte snežnej pokrývky u nás nedočkali, obľúbený herec je aj napriek tomu zase o rok starší.

jan kolenik

Keďže Janko vie, čo sa patrí, vo svojom príspevku na sociálnej sieti sa ešte na záver dňa poďakoval všetkým za blahoželania. Úprimné slová doplnil aj o fotografiu z divadelného prostredia, ktoré je jeho srdcu zrejme najbližšie. A koľkože to má vlastne tento svalovec z Banskej Bystrice rokov? Možno tomu nebudete veriť, no populárny seriálový hrdina oslávil 39. narodeniny. Pridávame sa tak ku gratulantom a ku včerajšiemu sviatku prajeme Jankovi všetko len to najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete  ho — TU —

jan kolenik

Zdroj/Foto: Instagram/JanKolenik

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.