Ruská kráska, ktorá ešte prednedávnom predvádzala spodné prádlo aj pre Victoria’s Secret, je ako už všetci dobre vieme v radostnom očakávaní s hercom Bradleym Cooperom. Ten sa najnovšie evidentne poriadne pochlapil a v ich vzťahu urobil ďalší dôležitý krok. Dámy, on sa na nás seriózne vykašľal!

30-ročná ruská modelka si v Los Angeles vyšla von na pedikúru a snáď nikto nemohol prehliadnuť obrovský prsteň, ktorý sa ligotal na jej ľavom prstenníku. Bradley sa zrejme konečne rozkýval a budúcej mamičke svojho dieťaťa položil najdôležitejšiu otázku v živote každej ženy. Čo myslíte, stihne dvojica svadbu ešte pred pôrodom? :)

 

 

A është kjo prova që Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë fejuar? Së pari vjen dashuria, më pas martesa! Menjëherë pas lajmit që Bradley Cooper dhe Irina Shayk po presin një fëmijë, modelja 30 vjeçare e Victoria’s Secret është parë në Los Angeles me një unazë të mrekullueshme në gisht. Dhe të gjitha dyshimet të çojnë te një ngjarje e vetme, “fejesa”. Unaza e madhe prej smeraldi, e rrethuar me një aureolë diamantesh mund të jetë jotradicionale për fejesë, por kjo nuk do të thotë se nuk është përdorur asnjëherë, pasi ajo është e ngjashme me unazën që princi Ëiliam, i ka propozuar dukeshës Kate Middleton. Irina dhe Bradley janë në një lidhje që nga pranvera e 2015-ës, dhe ndoshta ka ardhur koha që të lidhin kurorë. Neve na pëlqejnë gjërat zyrtare, kështu që askush më mirë se çifti nuk mund ta zbardhë të vërtetën. -www.intv.al- #INTvAlbania #IrinaShayk #BradleyCooper

A post shared by IN Tv – IN Radio105.7 -intv.al (@intvalbania) on

 

Foto: Instagram