Postava herca Braňa Deáka v seriáli Oteckovia je známa tým, že má veľmi vrúcny vzťah ku krásnym ženám. Posledné obdobie však Alex cíti túžbu po plnohodnotnej partnerke, a tak mu jeho prešibaný syn Max zriadil profil na zoznamke, kde fešný advokát spoznal svoju spriaznenú dušu Alexu. Viete ale, o koho ide v skutočnosti?

,,Nepáčila sa mi… Vlasy mala také… Ani oči sa mi nepáčili… Mala vrásky… ,” takto nejako v seriáli Oteckovia opísal Alex Sise potenciálnu partnerku, s ktorou si počas písania mimoriadne rozumel. Keď ju ale uvidel naživo, radosť z toho, že našiel svoju vyvolenú, ho veľmi rýchlo prešla. Pred chlapcami v pizzerke ju dokonca označil za škaredú.

Stvárňovať v najsledovanejšom slovenskom seriáli ženu, ktorá musí na svoju adresu znášať nie príliš lichotivé slová, to chce naozaj gule. Profesionálna herečka Juliána Oľhová však hodila ego a hrdosť za hlavu a postave nenápadnej “tetky”, ako ju nazvala čašníčka Lenka, sa plne oddala.

Možno viacerí z vás pri skutočnom priezvisku seriálovej Alexy zbystreli pozornosť – áno, Juliána je dcérou výbornej herečky Jany Oľhovej, ktorá sa ako jediná spomedzi šiestich súrodencov rozhodla, že v rámci profesie bude kráčať v maminých šľapajách. 28-ročná Martinčanka má už za sebou dokonca aj úlohy v známych slovenských filmových drámach, ako Špina, Tlmočník či Eva Nová.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Juliána Oľhová v realite

Foto: Facebook/Juliána Oľhová, Instagram/tvjoj, oteckovia.markiza, Markíza.sk