Fitness trénerka Lucia Mokráňová pred niekoľkými dňami verejne priznala nový vzťah, avšak bližšie podrobnosti o svojom objave si nechávala len pre seba. Kráska sa ale netají tým, že konečne našla to, čo celý život hľadala. Zdá sa tak, že exfarmárka má byť naozaj na čo pyšná, keďže sa už pár mesiacov túli k známemu boháčovi.

Po ťažkom rozchode s bývalým frajerom Petrom, s ktorým to už pomaly vyzeralo na svadobné zvony, sa Lucka z rán osudu otriasala sama. Po jej boku sa dlhodobo žiadny muž nenachádzal, čo sa zmenilo až v lete tohto roku.

lucia mokráňová priatel

Mladá markizáčka spočiatku otáľala, no neskôr priznala obrovskú zamilovanosť. O čerstvej láske rozpráva len v superlatívoch a neraz zdôraznila, že s týmto mužom si dokáže predstaviť celú budúcnosť. Pri otázkach ohľadne mena, veku či iných informácií však stále zostáva veľmi obozretná.

lucia mokranova

Podľa informácií Nového času mala ale Mokráňová pádny dôvod na to, aby identitu milovanej osoby čo najdlhšie tajila, nakoľko sa možno obávala toho, že keď Slováci zistia, o koho ide, budú ju upodozrievať zo zamilovanosti len pre peniaze. Novým Luciiným partnerom má byť totiž úspešný podnikateľ Martin Majdán, zaoberajúci sa biznisom v oblasti realít. Ide o známeho pracháča zo Žiliny, kde i plavovláska trávi čoraz viac času.

Tieto správy napokon potvrdila aj samotná fitnesska, ktorá zároveň prezradila, že pri zrode románika vôbec netušila, s kým má dočinenia. Dvojica sa do seba prirodzene zahľadela a počiatočná iskra neskôr prerástla v hlboké city. Bez ohľadu na nové zistenia to skutočne vyzerá tak, že Mokráňová ruka v ruke s podnikateľom konečne prežíva skutočné šťastie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lucia mokráňová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/luciamokranova