Muži sú síce z Marsu, ale nemáte občas pocit, že tí, nad ktorými ste vyplakali oceán a ktorí vás svojím správaním dohnali k rôznym zúfalým a nezmysleným činom, padali na Zem minimálne z Pluta? Možno vás takýmto spôsobom osud len testuje, čo všetko ste schopná urobiť v situácii, v ktorej vami vyhliadnutý muž neprejavuje dostatočne svoje city a vy neviete, čo si o ňom máte myslieť!

V jednej chvíli kapaciťák a vzápätí magor na počkanie. Prešla si tým každá z vás! Všetky viete, aké to je, ak váš ideál dokáže urobiť maximum pre to, aby ste ho obdivovali, zamilovali sa doňho a boli absolútne presvedčené, že aj on do vás. Avšak, stačí mu slovo alebo len nejasné citoslovce, aby vás vytočil tak, až máte chuť zobrať pohár, vyliať ho na neho a povedať si: Koniec! Dosť bolo nahovárania si, že má o vás záujem!

Netrvá však dlho a opäť si budete namýšľať, že predsa len vás miluje. Nebolo by vtedy lepšie obliať seba samú alebo sa jednoducho prefackať? :) Uvedomiť si konečne, že to nemá zmysel, pretože sa len trýznite, nakoľko sa utápate v zúfalých a beznádejných teóriách o tom – čo by bolo, keby bolo? Zatiaľ čo on si možno niekde užíva s nejakou zmaľovanou lopatou alebo je s vaším presným opakom, vy len sedíte doma utrápená s hlavou v kelímku od zmrzliny, ktorú zajedáte balíčkom cibuľových chipsov.

Ste totálne bez duše a bez zdravého rozumu, lebo povedzme si pravdu, srdce v tejto situácii stále zvíťazí. Žiaľ, nie ste nejaká Rosita z telenovely a on nie je Juan, ktorému stačí váš jediný pohľad na to, aby vedel, že vaše srdcia bijú v rovnakom tempe. Už Homér tvrdil, že nie je na svete nič slabšieho než muž, preto sa nebojte urobiť prvý krok, lebo čo ak sa bojí práve on? Ak si to s ním nevyjasníte narovinu, čaká vás ešte množstvo prebdených nocí strávených konšpiráciami o vašom objekte, ktoré vás prinútia postupne nenávidieť celý svet.

V žiadnom prípade nebuďte v strese z jeho reakcie. Sú to totiž len slová, ktoré vám potvrdia alebo vyvrátia vaše doterajšie domnienky. Všetky chcete počuť kladnú reakciu, ale musíte rátať i s odmietnutím. Preto sa poriadne psychicky pripravte na každý variant, aby ste ani vráskou nedali najavo sklamanie. Pamätajte, vy ste o nič neprišli, vy si zaslúžite oveľa viac než jeho vami zidealizovanú verziu. Svet sa pre vás nezrútil, skrátka len ten exot nedokáže oceniť, čo má pod nosom a na vás čaká určite niekto lepší! ;-)

 

Foto: giphy.com, pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk