Speváčka Katy Perry by mala každú chvíľu priviesť na svet prvorodeného potomka, no po stresujúcom utekaní do pôrodnice zatiaľ niet ani stopy. Zdá sa teda, že slávnu spevácku ikonu zdĺhavé čakanie na bábätko poriadne vyčerpáva, keďže si posledné okamihy pred výnimočnou udalosťou kráti vtipnými aktivitami.

Hollywoodsky herec Orlando Bloom a svetoznáma popová diva Katy Perry sa síce doposiaľ kvôli pandémii koronavírusu nezosobášili, no v prípravách na rodičovské povinnosti im nič nebráni.

Orlando Bloom

Obľúbenému páriku zo šoubiznisu prirodzený humor rozhodne nechýba – na príchod prvej spoločnej dcérky nečakajú doma na gauči, ale snažia sa aspoň pobaviť fanúšikov prostredníctvom videí na sociálnej sieti.

Hrdinovi Pirátov z Karibiku sa podarilo natočiť tehotnú polovičku v štádiu, kedy sa už naozaj ledva dokáže vyteperiť z auta. Napriek tomu, že sa skutočné pôrodné kontrakcie môžu ozvať naozaj kedykoľvek, si Katy cestu spestrila veselou tanečnou choreografiou, končiacou veľmi podozrivo… Žeby sa už naozaj schyľovalo k pôrodu?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Orlandobloom | Foto: Instagram/Orlandobloom, streamable.com