Barbora Švidraňová patrí medzi obľúbené slovenské umelkyne a vďaka červenej hrive a večnému úsmevu na tvári púta pozornosť všade, kam vkročí. Herečka a speváčka je momentálne na materskej dovolenke so synčekom Gabrielom, no on nie je jediným mužom v jej živote. So svojím bratom má tiež vynikajúci vzťah a dokonca sa na seba neuveriteľne podobajú.

Príťažlivá herečka si získala priazeň divákov vďaka prirodzenosti a príjemnému vystupovaniu. Režiséri ju často obsadzujú do slovenských seriálov, no Barbora starostlivo zvažuje každú ponuku, keďže sa o svojho synčeka Gabriela stará sama. Pri výchove jej ale pomáha aj rodina, ktorá je jej veľkou oporou.

Švidraňová a brat

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Niektorí možno nevedia, že Švidraňová má i mladšieho brata, ktorý je rovnako talentovaný ako ona. Nedávno s ním na sociálnej sieti uverejnila fotografie. ,,Si nielen skvelý muzikant, band boss, strýko, ale aj môj najlepší priateľ a jeden z najdôležitejších ľudí v mojom živote. Som hrdá, aký MUŽ z teba rastie!“ napísala Barbora. Žiadnemu oku však neunikne ich neuveriteľná podoba. Súrodenci vyzerajú ako cez kopirák!

Švidraňovej brat Švidraňová a brat Švidraňová a brat

Zdroj|Foto: Instagram/_basie_