Ako ste si istotne všimli, tento rok je Farma výrazne iná, no o to zaujímavejšia. Prostredníctvom známych osobností totiž máme väčšie šance vidieť celebrity z inej strany a dozvedieť sa o nich čosi viac.

Celebrtní farmári Ibi Maiga a Silvia Šuvadová sa poznajú už večnosť. Avšak približne 20 rokov sa nevideli – ich cesty sa opäť spojili až vďaka Farme X, kde k sebe majú ako kamaráti veľmi blízko. Aj preto speváka z Afriky trápi Silviino duševné zdravie. O ňom sa na statku rozprával spolu s Milanom Vysokaiom.

ibi maiga

Ibi absolvoval so Silviou niekoľko dôverných rozhovoroch, vďaka ktorým vraj spozoroval, že s ňou nie je niečo v poriadku. „Ona aj v reálnom živote sa hľadá. Chápeš? Ona sa hľadá… počúvaj ma… baba, ktorá má po štyridsiatke, nemáš vzťah, nemáš deti, nevieš, čím sa budeš živiť a roky utekajú. Ona potrebuje pomoc zo všetkých strán. Popritom je to taká dobrá duša,“ skonštatoval Ibi.

Farmár Milan mu na to odpovedal, že Silvia by síce chcela pomáhať všetkým, ale ona je tá, ktorá pomoc potrebuje najviac, s čím spevák súhlasil a zároveň povedal, že je to ťažké, pretože ona svoje trápenie neprizná. „Keby sa otvorene o tom so mnou rozprávala… ja som predsa od nej starší… “ V zamýšľaní sa nad Silviou Maiga následne pokračoval aj pred Martinom Šmahelom a Renátou Greschner.

Zdroj: farma.markiza.sk, YouTube | Foto: farma.markiza.sk, Instagram/farma official