9. júna sa rozhodne strieľalo šampanské u všetkých párty žien, ktorých kroky po dlhej karanténe mohli viesť do obľúbených podnikov. V tento deň totiž došlo k uvoľneniu štvrtej fázy, umožňujúcej klubom opätovne otvoriť svoje brány. Sympatická červenovláska, vystupujúca pod pseudonymom Nas*atá žena, tak vycítila, že je ten správny čas na to, aby do sveta pustila nový song s príznačným názvom Je mi zle.

Cudzí byt, v hlave prázdno, v ústach odporná pachuť, vedľa ležiaci neznámy muž a gaťky?Nuž tie sa akosi stratili… Víkendové večery vedia byť občas kruté, nehovoriac o ránach, kedy človek nevie, kde je sever. Nas*atej žene, ktorá žne posledné mesiace na internete veľké úspechy, podobné chvíle zrejme tiež nie sú úplne cudzie. Vo svojom novom hite Je mi zle totiž presne spieva o tom, ako sa s kamoškami opila a na druhý deň sa s poriadnou opicou prebudila nevedno u koho.

Tentokrát si vtipná červenovláska, ukrývajúca sa za filter, svoj premakaný text dosadila do aktuálne jedného z najväčších svetoých hitov Bad Guy od Billie Eilish, pričom, samozrejme, nezabudla ani na jednoduchý, no za to naozaj veľavravný videoklip. A my sme po jeho zhliadnutí nadobudli presvedčenie, že sa na Slovensku zrodila dievčenská hymna prepitých víkendov! Súhlasíte? 😁

Novinku Je mi zle nájdete — TU —

Zdroj/Foto: YouTube/Nas*atá žena